O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

20 czerwca 2021

 

 

1. Eucharystia, w której uczestniczymy, jest cudem dokonującym się na naszych oczach, lecz rzadko tak o niej myślimy. Na ołtarzu, w czasie każdej Eucharystii dokonuje się cud: Bóg staje wśród nas i jest dla nas pokarmem. Niech nigdy nie zabraknie nam wiary w słowa Jezusa: „[…] Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata” (Mt 28,20).

 

2. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

 

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

4. W środę przeżyjemy także Dzień Ojca. Na Mszy Świętej wieczornej będziemy się modlić za wszystkich ojców, przez wstawiennictwo św. Józefa.

 

5. W czwartek 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który wzywał do nawrócenia i przygotował drogę Jezusowi. Wskazał Jezusa jako Baranka Bożego.

 

6. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza Święta dziękczynna w niedzielę (27.06) o godz. 11:00 w kościele parafialnym. Będziemy dziękować za wszelkie dary i łaski, których Bóg udzielił nam w tym roku, za piękną pracę wychowawczą naszych nauczycieli, pedagogów, pracowników szkoły, za rzetelną pracę dzieci i młodzieży, uwieńczoną dobrymi wynikami i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.

 

7. Od przyszłej niedzieli wakacyjny porządek Mszy św.

        OBJAZDA:–

•       w niedzielę o godz. 800,1100,

         ROWY – od 27 .06. 2021 - :

•       w niedzielę o godz. 800, 930, 1100, 1700, 1900,


 

8. Dziękuję za troskę o kościół

 

                                                       

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia

życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień

Miłej i błogosławionej niedzieli

 

Szczęść Boże!